D4 216 Baishi Plaza, No. 280 Jixian Rd, Yongpin Street, Baiyun District, Guangzhou, Guangdong, Chiny
Dom

Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd.

dobra jakość Komercyjna zamrażarka do skrzynek na sprzedaż
dobra jakość Komercyjna zamrażarka do skrzynek na sprzedaż
Jakość twoich produktów jest dobra Twoja usługa jest również bardzo dobra Ufamy Tobie i mamy nadzieję, że zrobimy z Tobą więcej interesów

—— Panie James

jakość jest doskonała i złoży jedno większe zamówienie

—— Ms.Coco

Im Online Czat teraz

Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd.
Pokój spotkań Przyjęcie

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : esilense
Ilość pracowników : 1000~2000
Coroczne wyprzedaże : 40000000.00-50000000.00
Rok założenia : 2006
pc Export : 80% - 90%
Lanco Industry Co. Ltd została założona w HK w 2006 r. I posiada cztery bazy produkcyjne w Guangzhou i HeFei. Jesteśmy oddani chłodziarce, chłodziarce do wina, zamrażarce skrzyniowej i prezentacji na rynku międzynarodowym z ponad 20-letnim doświadczeniem. Dzięki wieloletniej pracy stajemy się profesjonalnym dostawcą rozwiązań w zakresie produktów chłodniczych i sprzedajemy produkty do ponad 100 krajów i regionów na całym świecie.

Nasze fabryki są wyposażone w wysokiej klasy sprzęt i urządzenia testowe z wykwalifikowanymi inżynierami i wysoko wykwalifikowanym personelem technicznym, który promuje naszą firmę stabilnie z roku na rok. W naszym asortymencie znajduje się ponad 200 produktów od zamrażarek, lodówek, piwnic na wino, gablot i lodowników zarówno w domu, jak i w handlu. Pojemność od 50L do 2000L może spełnić wszystkie wymagania na rynkach. Zdolność produkcyjna wynosi 1 mln w bazach w Guangzhou, koncentrując się na lodówce komercyjnej i 3 mln w bazach Hefei, koncentrując się na domowej lodówce od mini baru do dużej lodówki.

Zawsze inwestowaliśmy w badania i rozwój, produkty i kontrolę jakości, a co roku opracowywanych jest wiele nowych modeli, które spełniają zmieniające się wymagania naszych klientów. Produkty przeszły certyfikaty CE, CB, SASO, CSA / ETL, G-MARK, SAA, S-MARK i inne międzynarodowe certyfikaty i dzięki wysokiej jakości wytwarzają wysoką wartość dla klientów.

Jesteśmy zaangażowani w działalność OEM i ODM oraz współpracujemy z naszymi partnerami, aby rozwijać rynek i tworzyć wartość, która pozwoli osiągnąć wynik win-win.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Beky

Tel: 86-13925059963

Faks: 86-20-66841223

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)